Obchod

MyWalit otevírá svůj první concept store v Praze Na Příkopě

Společnost CBRE zprostředkovala společnosti MyWalit pronájem lukrativní obchodní plochy v Praze v ulici Na Příkopě. Nová prodejna italské značky kvalitních, ručně šitých peněženek, tašek, kabelek a módních doplňků měla grand opening 18. října 2017.

Po prodejním stánku MyWalit v obchodním centru Palladium Praha a v nákupní galerii Myslbek se jedná o první značkový obchod v České republice. Adresa Na Příkopě 13, kde se nová prodejna MyWalit nachází, patří mezi „hight street“ obchodní destinace v Praze, která je hojně navštěvována českými zákazníky i turisty.

Tomáš Krejcar, High Street Retail Consultant společnosti CBRE říká:
„Umístění prodejny MyWalit v této destinaci považujeme za velký úspěch, neboť výběr obchodních prostor je zde velmi omezen. Jedná se o výsledek společné práce a věříme, že jsme tak splnili očekávání klienta. Značka MyWalit díky své kvalitě plně zapadá mezi značky v dané lokalitě. Jsme si jistí, že o značce určitě ještě uslyšíme.“

„Jsme potěšeni, že přinášíme našim klientům oživení v podobě barevných kvalitních ručně vyráběných kožených produktů MyWalit. Otevření obchodu v ulici Na Příkopě je důležitým milníkem v expanzi této značky jak v České republice, tak i v dalších regionech,“ doplňuje Teodora Davchevska ze společnosti MyWalit.

Čtěte také