Reklama

Na Farmářském trhu na Kulaťáku startuje kampaň na podporu „čistých“ rukou

Na nutnost osobní hygieny upozorňuje s nadsázkou projekt, který pro značku Sanytol vytvořila agentura Young & Rubicam Praha. Ve spolupráci s firmou Toi Toi vyrobili speciálně uzpůsobené mobilní WC, které pozná, zda jste si umyli ruce mýdlem. A pokud ne, jednoduše vás nenechá odejít.

Česká Republika se dlouhodobě potýká s nárůstem žloutenky typu A, takzvané “nemoci špinavých rukou”. Její nejsnazší prevencí je, jak už název napovídá, poctivá hygiena. Jenže průzkumy ukazují, že jeden ze tří Čechů si nemyje ruce po použití toalety. Projekt samo-zamykacích mobilních WC bude vůbec poprvé uveden v sobotu 30. 4. na farmářských trzích v pražských Dejvicích, které mají návštěvnost okolo 6 až 8 tisíc lidí za víkend. Farmářské trhy na Kulaťáku se dlouhodobě věnují zdravému životnímu stylu a osvětě v této oblasti a toto je jedna z mnoha akcí, kterou organizátoři podpořili.

sanytol_WC

Daniela Kalousová, marketingová ředitelka společnosti MARCA CZ spol. s r.o. k projektu dodává: “Sanytol je značka kvalitního, vysoce účinného desinfekčního mýdla na ruce. Na farmářských trzích, jejichž popularita ve městě neustále roste, je vysoká koncentrace návštěvníků, kteří konzumují potraviny. Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s agenturou Young & Rubicam poněkud netradiční cestou připomenout, že mytí rukou mýdlem po použití toalety by, obzvlášť zde, mělo opravdu být samozřejmostí.”

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!