On-line

NetDirect ve spolupráci s H1.cz připravuje novou administraci e-shopů

Strategické partnerství uzavřeli přední výrobce e-shopů v ČR společnost NetDirect a jednička na výkonnostní marketing agentura H1.cz. Ta připraví nový systém administrace pro platformu e-shopu NetDirectu, které využívají řešení FastCentrik a ShopCentrik. Administrace bude pro e-shopy dostupná již během letošního roku.

Spolupráce by klientům měla přinést efektivnější a zajímavější řešení. „Přes e-shopy NetDirectu proteklo jen minulý rok přes 7 miliard a nám velmi záleží na tom, abychom našim zákazníkům pomáhali i nadále růst a rozvíjet se takovýmto tempem. I proto jsme přistoupili k vývoji nové administrace a otevřeli jsme náš systém novým postupům a uživatelskému testování. Spolu s H1.cz, která do spolupráce přinesla pro nás tolik potřebný pohled z venčí, jsme vytvořili skutečně účinné řešení, které posune naše služby dál,” komentuje Marek Krška, Sales and Marketing Manager NetDirectu, který celé partnerství s H1.cz považuje za logický krok, jak si i nadále udržet vysokou kvalitu servisu, kterou NetDirect zákazníkům vždy poskytoval.

“Myslím si, že majitelé “fastek” se mají na co těšit. Vítám, že se NetDirect rozhodl provést zásadní řez a nedělat kosmetické změny, ale tvořit administraci prakticky od začátku – jak pokud jde o technologii a rychlost, tak i jednotlivé funkce. V současné chvíli už za sebou máme desítky hodin výzkumu a vyhodnocování zpětné vazby od současných klientů,” říká Senior UX Consultant Vojtěch Mikula, který má celý projekt na starosti.

Pro agenturu H1.cz a společnost NetDirect to není první spolupráce. Za sebou mají už několik společných projektů. “Tentokrát se ale obzvlášť těšíme na výsledek. Rádi bychom pomohli vytvořit administraci, na kterou bude moct být NetDirect pyšný, a navíc také bude ulehčovat a zpříjemňovat práci i našim klientům, kteří služby FastCentrik využívají,” dodává za H1.cz Account Manager Anna Petrová.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!