Reklama

Nové připojištění KLIKA nabízí v jarní kampaní ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) startuje svou kampaň s mottem „Máte KLIKU, zaplatíme škodu i Vám!“, jejíž součástí je nabídka nového připojištění KLIKA, které mohou řidiči k povinnému ručení získat za zvýhodněnou cenu až do konce června.

ČPP v letošní kampani pamatuje i na řidiče, kteří se stanou viníky dopravní nehody. I těm nejzkušenějším motoristům se může stát, že způsobí dopravní nehodu. Zatímco poškozeným je vzniklá škoda proplacena z povinného ručení viníka nehody, samotný viník si škodu musí uhradit sám nebo z jiného pojištění. A to buď z havarijního, a nebo právě z nového připojištění KLIKA.

„Výhodou připojištění KLIKA je výrazně nižší cena proti klasickému havarijnímu pojištění. Ke sjednanému povinnému ručení si můžete KLIKU pořídit již od 31 korun měsíčně. Limit pojistného plnění si zde přitom klient volí sám,“ uvedla Jolana Kolaříková, ředitelka úseku marketingu. Nové připojištění KLIKA je součástí jarní kampaně ČPP, která bude probíhat od dubna do konce června. Noví klienti budou mít v tomto období jedinečnou příležitost získat KLIKU za zvýhodněnou cenu.

cpp_kampan_jaro2017

„Snažíme se každý rok přicházet s inovacemi, které přímo reagují na aktuální potřeby našich klientů. Zákazníkům, kteří si u nás zakoupí povinné ručení, umíme nyní i bez havarijního pojištění nabídnout pojistné kryti pro případ nehody. Věříme, že širší paleta připojištění zvýší zájem o naše produkty a služby v oblasti autopojištění a podpoří naši image úspěšné pojišťovny, která si stabilně drží postavení trojky na trhu v pojištění vozidel,“ dodala Kolaříková.

Kampaň ČPP podpoří nový spot s Patem a Matem, který bude k vidění na televizních kanálech společností Nova Group, Prima Group, TV Barrandov. „Ve srovnání s předchozími lety dostane tato kampaň výraznější podporu v rozhlasovém vysílání. Generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát vystoupí v pořadu Business Party v radiu Bonton a také na Frekvenci 1,“ doplnila Kolaříková.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!