Reklama

O2 startuje kampaň na podporu nových tarifů nabitých daty

Operátor O2 vylepšil nabídku datových tarifů – od května nabízí novou tarifní řadu O2 Data a také zpětinásobil objem dat bez změny ceny v tarifech pro mladé O2 [:kůl:]. Obě nabídky nyní podpoří rozsáhlá komunikační kampaň.

„Kreativní koncept Doba datová odkazuje na rapidní nárůst spotřeby mobilních dat v naší síti. Postava Chytré sítě ve spotu přináší zákazníkům do mobilních telefonů více dat a s nimi i spoustu zábavného obsahu, který pro ně dříve nebyl dostupný,“ popisuje David Daneš, který v O2 vede marketingovou komunikaci.

Hlavní dvacetivteřinový spot doplní čtyři desetivteřinové zaměřené na vybraný tarif a zvýhodněnou nabídku telefonů Huawei a notebooku Lenovo.

Kampaň se objeví především na sociálních sítích, v online výkonnostní reklamě a na televizních stanicích Prima COOL a Óčko, kde je O2 zároveň partnerem pořadů Ukaž profil a Mixxxer. Kromě toho operátor využije i netradiční televizní a online formáty, jako například bannery v HbbTV aplikaci, Spotify nebo chatbota. Jako jedna z prvních českých firem bude O2 inzerovat také na herním webu Twitch.tv.

Tarify pro mladé bude O2 v průběhu celých prázdnin promovat také na hudebním festivalu České hrady, jehož je letos partnerem.

Čtěte také