Reklama

O2 ve své kampani odměňuje drobné podnikatele

Společnost O2 odstartovala kampaň zaměřenou na malé firmy. „V loňském roce jsme představili nabídkuO2 PROfi, která živnostníkům přináší řadu výhod – nevyžadujeme žádné minimální plnění, nabízíme výhodnější ceny při kombinaci více služeb a nabízíme nonstop podporu,“ popisuje Luboš Lukasík, ředitel segmentu Small Business v O2.

Místo marketingové komunikace zaměřené na naši nabídku podpoříme tisíc malých podnikatelů inzerátem v regionálním tisku. Čtrnácti vybraným firmám z jednotlivých krajů navíc poskytneme reklamní kampaň v celkové hodnotě milion korun.“

Možnost získat regionální inzerci mají všichni zákazníci O2 z řad malých podnikatelů, kteří na webu www.o2.cz/ocenujeme vyplní kontaktní formulář. Ze všech přihlášených, kteří navíc odpoví na otázku Kde vidím svoji firmu za pět let?, vybere O2 14 firem, kterým marketingoví odborníci sestaví kampaň na míru. Všechny potřebné informace najdou zájemci na webu.

o2_reklama

První fáze komunikace, která bude podnikatele o kampani informovat, bude probíhat v rádiu, OOH, printu a také online. V rámci druhé navazující části se objeví tisíc inzerátů v regionálním tisku. O2 zároveň 14 podnikatelům nabídne pestrý mediamix na míru složený z SMS, MMS, e-mailing, kampaně na sociálních sítích, telemarketingu a také služeb O2 Media sestavený podle zaměření jejich byznysu a cílové skupiny.

Čtěte také