Reklama

O2 začíná s reklamní kampaní na podporu vánoční nabídky

V neděli 2. listopadu odstartuje O2 svoji reklamní kampaň na podporu vánoční nabídky , která představuje několik benefitů najednou – nejrychlejší mobilní internet 4G LTE dostupný na stále více místech, telefony a tablety s podporou této technologie za nevídané ceny a navíc možnost získat vánoční bonus až 3 000 korun.

„Cílem kampaně je informovat o pokrytí nejrychlejším mobilním internetem 4G LTE, o komunikačních možnostech s ním spojených a propagovat unikátní vánoční nabídku O2. V první fázi kampaně se věnujeme vývoji mobilních technologií za posledních 23 let, v rámci kterého naše společnost jako lídr v technologiích a inovacích hrála vždy významnou roli. Ukazujeme jejich využití v každodenním životě od prvního mobilního volání v Čechách v roce 1991 až do dnešní doby, kdy nám nejrychlejší mobilní internet 4G LTE od O2 umožňuje sdílet zážitky takřka bez omezení i tam, kde to dřív nebylo možné,“ říká Ondřej Křivka, ředitel marketingové komunikace v O2.

o2_vanoce_2014

Reklamní kampaň je rozdělena do několika fází. První z nich je zaměřena na pokrývání nejrychlejším mobilním internetem 4G LTE.Jedna z dalších fází ukazuje mimo jiné konkrétní příklady využití nejrychlejšího mobilního internetu v komunikaci a sdílení zážitků, jako je videohovor, sdílení videí nebo instantní posílání fotek. Všechny části kampaně spojuje nabídka LTE telefonů a tabletů s podporou LTE za velmi výhodné ceny, navíc s možností získat v kombinaci s datovým tarifem vánoční bonus.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!