Reklama

OMV spouští letní soutěž o prémiová paliva

Do 12. srpna bude probíhá vyhlášení Plné nádrže zdarma na rádiu Frekvence 1, a to třikrát týdně. O tom, v jakém regionu se tak stane, rozhodnou svými hlasy zákazníci na webu OMV a následně bude vylosována čerpací stanice, kde akce proběhne.

Účastnit se může každý, kdo poslouchá rádio Frekvence 1 a natankuje 30 litrů jakéhokoli prémiového paliva, za což obdrží samolepku MaxxMotion, kterou nalepí na viditelné místo na svém voze. Pak stačí jen být ve správný čas na správném místě.

„Celou akci jsme pojali jako možnost nechat zákazníky otestovat naše nejnovější palivo MaxxMotion 100plus, které splňuje ty nejpřísnější požadavky kvality. Hlasováním na speciální webové stránce může každý zákazník podpořit čerpací stanici OMV ve svém okolí, aby právě na ní proběhla hodina tankování zdarma,“ říká k akci Michal Janda, marketingový manažer OMV pro Českou republiku a dodává: „Touto kampaní chceme být v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a informovat je také o naší novince na trhu paliv, která zajišťuje jedinečné jízdní vlastnosti auta
a tím požitek z jízdy.“

OMV_soutez_2016

Nové palivo MaxxMotion 100plus uvedla společnost OMV na český trh v červnu letošního roku. Palivo splňuje nejvyšší požadavky automobilového průmyslu. Ambasadorem prémiových paliv MaxxMotion je Pavel Turek, milovník rychlé jízdy, adrenalinu a expert na Formuli 1.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *