Prodej

OMV začala nabízet kávu s certifikací Fairtrade

OMV se férově odlišila od své konkurence – jako první síť čerpacích stanic v ČR začala nabízet kávu s certifikací FAIRTRADE. Skvělá káva je od konce března v celé síti OMV podávána s dobrým úmyslem.

„Partnerství s Fairtrade neznamená jen novou nabídku kávy, společnost OMV ho podpoří celou řadou dalších aktivit. Kampaň bude v ČR masivně podpořena přímo na čerpacích stanicích, na webu i Facebooku OMV, probíhá rovněž spotřebitelská soutěž o kávu a kávovary. Mimo čerpací stanice osloví OMV široké spektrum zákazníků prostřednictvím rádiové kampaně, standardní tištěné reklamy a na hlavních tazích po celé ČR řadou billboardů“, popisuje kampaň marketingový manažer OMV v ČR Michal Janda. Čerpací stanice OMV VIVA se rovněž zapojují do celostátní kampaně „Fandíme Fairtrade“ a v květnu se představí v rámci „Týdne pro fair trade“.

viva_cafe_omv

Hana Chorváthová, ředitelka Fairtrade Česko a Slovensko, ke spolupráci uvedla: „Rozhodnutí OMV nabízet fairtradovou kávu si nesmírně vážíme. Čím více firem podpoří prodej fairtradových produktů, tím více drobných pěstitelů z Latinské Ameriky, Asie či Afriky bude moci pracovat a starat se o svoji rodinu a komunitu. To znamená, že budou mít možnost kontrolovat svoji budoucnost. V době, kdy se musí kromě jiného vypořádávat se změnou klimatu, je to pro většinu z nich zcela zásadní. Přejeme OMV hodně spokojených zákazníků při šálku fairtradové kávy.“

Čtěte také