Reklama

Pioneer Investments odstartoval Hvězdný program

Pioneer Investments v ČR i na Slovensku se připojuje k oslavám Světového dne investičních fondů „hvězdnou“ reklamní kampaní zaměřenou na komunikaci nejúspěšnějších lucemburských fondů Pioneer Funds. V rámci kampaně nabízí klientům ve spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a Partners Group SK do konce dubna bonusové podmínky pro investování do fondů Pioneer. ATL kampaň zahrnuje komunikační mix rádia, billboardů na území Prahy a Bratislavy a internetu. Součástí kampaně je také neadresný drop mail, aktivity PR a podpory prodeje.

Komplexní kampaň připravila agentura AG Geronimo, která se skupinou Pioneer Investments spolupracuje již několik let. PR komunikaci zajišťuje agentura Stance Communications.

Pioneer kampaň

„Hvězdy obvykle bývají něčím výjimečné. Věnujeme jim zvláštní péči a dopřáváme prvotřídní servis. A právě takový pocit bychom chtěli veřejnosti zprostředkovat naší kampaní,“ říká Dana Řezníková, ředitelka Marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR a dodává: „Věříme, že spojení prvotřídních produktů Pioneer Investments a bonusových obchodních podmínek otevře mnohým lidem obzory a cestu k investování a může přispět ke zvýšení zájmu o podílové fondy jako atraktivní alternativy pro zhodnocování jejich úspor.“

Skupina Pioneer Investments je na hvězdném poli dlouhodobě více než úspěšná. Rostoucí trend 4 až 5 hvězdičkových fondů svědčí o prvotřídní kvalitě fondů Pioneer. Podle agentury Morningstar takto vysoké hodnocení ke konci listopadu 2013 drželo téměř 50 % lucemburských Pioneer Funds a aktuálně několik desítek dalších zahraničních fondů skupiny Pioneer Investments.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!