Reklama

Podzimní kampaň Nutelly je doprovázená soutěží o vlastní etiketu

Nutella navazuje na úspěšnou kampaň loňského roku, kdy spotřebitelé mohli pojmenovat svou oblíbenou pochoutku. Nyní společnost Ferrero přichází s novou aktivitou „A co řekne tvá nutella?“, díky níž mohou milovníci lahodné lískooříškové pomazánky získat jedinečné balení s originálním sdělením podle vlastního návrhu.

Od října 2015 se v obchodech přímo na 350 g baleních nutella objeví celkem sedm předtištěných sdělení, jako je dobré ráno, z lásky, vždy spolu, dáme jednu? či šťastné a veselé. Do vytváření vlastních etiket se ale mohou zapojit i samotní spotřebitelé. Ti si tak mohou navrhnout svou osobní etiketu na sklenici nutella 350 g nebo 600 g a ozdobit ji vlastním sdělením. Mají tak jedinečnou příležitost udělat radost nejenom sobě, ale potěšit milým vzkazem také své přátele a blízké.

Nutella_kampan

Kampaň bude doprovázena soutěží na webových stránkách www.nutella.cz, kde bude mít každý možnost získat vlastní etiketu. Prostřednictvím jednoduché aplikace stačí zadat dva texty a následně vyplnit registrační formulář. Každý den bude vylosováno 500 výherců, kteří poštou obdrží své 2 etikety dle vlastního návrhu. Nevylosovaní spotřebitelé mohou kdykoliv během konání akce zkusit své štěstí znovu, nebo si mohou svou etiketu kdykoliv vytisknout v pohodlí domova.

Čtěte také