Reklama

Se Snickers na hokejový zápas do New Yorku

Fanoušci hokeje a milovníci čokoládových tyčinek Snickers mají jedinečnou možnost vydat se na zápas NHL do New Yorku. Stačí si koupit jakýkoliv výrobek Snickers a poslat soutěžní SMS. Mezi výhrami na účastníky soutěže čeká nejen zájezd do New Yorku pro dvě osoby, ale také 15 tabletů Samsung. Soutěž je rozdělená do 15 kol a trvá od 21. dubna do 25. května 2014.

„Rádi odměňujeme fanoušky Snickers a přinášíme jim možnost vyhrát jedinečné ceny. Nyní si mohou díky Snickers splnit sen i hokejoví nadšenci. Soutěžící, který získá hlavní cenu, totiž pojede do New Yorku a uvidí naživo zápas NHL. Věříme, že výherce bude na tento sportovní zážitek ještě dlouho vzpomínat,“ říká Radovan Veselý, brand manager značky Snickers.

Snickers New York

Od 21. dubna do 25. května můžete se značkou Snickers soutěžit o jedinečné ceny. Hlavní výhrou je zájezd do New Yorku pro dvě osoby s návštěvou zápasu NHL, nejprestižnější hokejové soutěže světa. Dalších 15 výherců se může těšit na tablet Samsung Galaxy. Stačí koupit výrobek Snickers a zaslat soutěžní SMS. Do New Yorku na hokej se podívá ten soutěžící, který po dobu trvání soutěže zašle největší počet soutěžních SMS. Zároveň je soutěžní období rozdělené na 15 kol, ve kterých se soutěží o tablety.

Čtěte také