Média

Seznam.cz koupil podíl ve vydavatelství Borgis

Společnost Seznam.cz koupila od Ing. Zdeňka Porybného 33,6 % akcií společností Borgis, a.s. Činí tak po deseti letech vzájemné spolupráce a upevňuje tím vztah s hlavním dodavatelem obsahu pro své zpravodajské servery.

Podle dohody se na chodu vydavatelství Borgis a jednotlivých redakcí nic nemění. Majoritním akcionářem společnosti Borgis, a.s. a šéfredaktorem Práva zůstává Ing. Zdeněk Porybný.

„S vydavatelstvím Borgis spolupracujeme už deset let, a to k oboustranné spokojenosti. I proto jsme se rozhodli ji potvrdit kapitálovým vstupem do vydavatelství Borgis. I nadále bude naše spolupráce pokračovat tak, jak jsme na ni byli doposud zvyklí,“ uvedl Pavel Zima, generální ředitel společnosti Seznam.cz.

„Pro mne je vstup společnosti Seznam.cz do vydavatelství Borgis významným krokem v prohlubování mimořádně úspěšné spolupráce, která už prokázala životaschopnost i oboustrannou výhodnost. Přímý podíl Seznamu je pro naše tvůrčí týmy závazkem i zárukou na mnoho příštích let,“ komentoval transakci předseda představenstva Borgis, a.s., Ing. Zdeněk Porybný.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!