Reklama

Silic Média vyhrála tender Jansen Display

Reklamní agentura Silic Média zvítězila v tendru na kompletní realizaci katalogů a brožur pro společnost Jansen Display, která se věnuje výrobě a distribuci reklamních poutačů ve více než 20 zemích Evropy.

„Jsme velmi rádi, že pro Jansen Display budeme zajišťovat veškeré práce na katalogu od fotografování až po grafický návrh a můžeme tím ukázat přednosti našeho grafického studia,“ říká Miroslav Semerád, CEO společnosti Silic Média.

„Ve výběrovém řízení pohořela celá řada agentur a to zejména z důvodů vlastní neprofesionality a neschopnosti pochopit naše zadání. V agentuře Silic Média během výběrového řízení předvedli, že jsou schopni naslouchat našim požadavkům, reagovat promptně na poptávku a připravit nabídku, která nám ukázala přesně takovou cestu, jakou jsme v naší firemní komunikaci hledali,“ dodává marketingová manažerka společnosti Jansen Display Olga Schneiderová o výběrovém řízení a dosavadní spolupráci.

Miroslav Semerád

Jednatel společnosti Silic Média Miroslav Semerád

„Naše firma působí v mnoha evropských zemích a katalogy tvoříme ve 14 jazykových mutacích. To představuje nejen vysoké nároky na koordinaci napříč zeměmi, ale hlavně uspokojení mnohdy protichůdných požadavků z různých trhů. Tým Silic Média je schopen reagovat na složité požadavky a přinášet kreativní řešení, která nám pomáhají připravit komunikaci směrem k našim zákazníkům napříč Evropou. Dále musím pochválit osobní nasazení celého týmu, který se statečně vypořádává s náročnými termíny, které v projektu máme.“

Čtěte také