Média

Startuje nový zpravodajský server I-Press.cz

Do českého mediálního prostoru vstupuje nový zpravodajský portál I-Press.cz. Od 23. července ráno začíná kromě informací z domova a zahraničí přinášet novinky ze světa byznysu, kultury a sportu. Svým obsahem vychází vstříc poptávce po exkluzivním a nezávislém obsahu. Je posledním zpravodajským serverem, který nevlastní žádný miliardář.

Redakce pod vedením šéfredaktora Antonína Palivce chystá kromě původního zpravodajství a reportáží také komentáře, analýzy a exkluzivní rozhovory se známými osobnostmi. Domácí redakci povede Elka Maglovski, zahraniční zpravodajství pak Martin Drupek, oba novináři s dlouholetými zkušenostmi s psaním v největších českých denících a alternativních textových editorech.

Ekonomickou rubriku povede novinář a analytik Jan Burzundl, sportovní pak bývalý šéfredaktor časopisu Naše brusle Milan Zkartovský. Kulturní rubriku bude mít na starosti P. T. Pákovský, který až doposud vedl nejčtenější blog o starořečtině. Seriál ze života lidí Kristýna & Luděk bude připravovat známý výtvarník a grafik Tom Tuhan.


“Může se zdát, že je český trh s online médii již saturován. Můžu čtenáře ubezpečit, že tomu tak skutečně je, “ říká ke spuštění I-Press.cz šéfredaktor Antonín Palivec.


Mezi první exkluzivní zprávy z prvního dne spuštění portálu patří například informace o obchodu století společnosti Google, propouštění v Českém rozhlase nebo rozhovor s novým pražským primátorem Tomášem Hudečekem. Aktualizované zpravodajství najdou čtenáři na http://i-press.cz/

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!