Reklama

V Obchodním Centru Chodov se slaví Valentýn v rytmu tanga

Již tento pátek a sobotu oslaví svátek zamilovaných Centrum Chodov. Po oba dny se vždy od 14 do 18 hodin mohou jeho návštěvníci zapojit do lekcí tanga, jednoho z nejvášnivějších latinskoamerických tanců. Nejtalentovanější pár, který se zúčastní tanečního klání přímo na místě, bude odměněn dárkovou kartou Centra Chodov v hodnotě 5 000 Kč.

Všechny tanečnice se mohou těšit na růži a jejich partneři na milý dárek. V centru vyroste také několik speciálních valentýnských stanovišť, u nichž si zákazníci mohou zdarma vychutnat sklenku sektu či stylové valentýnské cupcakes nebo se nechat nalíčit profesionály značky INGLOT. Centrum Chodov zároveň spustilo na svém facebookovém profilu onlinovou valentýnskou soutěž o atraktivní zážitkový dárek pro dva, která potrvá do 15. února.

V duchu motta „Láska prochází žaludkem.“ se ponesou doprovodné aktivity v Centru Chodov. Pro návštěvníky bude připraveno romantické občerstvení – šanci vychutnat si bezplatně sklenku sektu mají všichni v pátek i sobotu od 14 až do 19 hodin. Roztomilé valentýnské sladkosti – cupcakes nebo cake pops – pak potěší věrné zákazníky centra ve stejnou dobu v sobotu. Od dvou do šesti hodin odpoledne se mohou během soboty dámy nechat zkrášlit v koutku s dekorativní kosmetikou INGLOT. O jejich bezchybné nalíčení se postará profesionální vizážistka této oblíbené značky. Po oba dva dny valentýnských oslav se otevírá také speciální věrnostní koutek umožňující všem zájemcům rychlou a pohodlnou registraci do věrnostního programu Centra Chodov plného atraktivních výhod a slev. Lákavá cena v podobě netradičního překvapení pro dva čeká i na vítěze hravé facebookové soutěže, v níž budou účastníci řešit hádanky i luštit šifry.

Nový obrázek (2)

„Věřím, že valentýnský program v Centru Chodov naladí naše návštěvníky na romantickou notu a snad je namotivuje i k účasti v soutěži o nezapomenutelný zážitek pro dva, která probíhá na našem oficiálním facebookovém profilu. Stačí jen, aby do 15. února pozorně sledovali všechny indicie vedoucí k hlavní výhře,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!