Reklama

V reklamě na Skyr účinkuje opět Ondřej Bank

Nový televizní spot připravila produkční společnost AZN kru, vedení projektu se ujal Robert Janča. Hlavní tváří reklamy je Ondřej Bank.

Spojení známého alpského lyžaře a bohušovického Skyru má divákům ukázat, že zdravý životní styl, sport a kvalitní strava plná bílkovin k sobě neodmyslitelně patří. To podporuje i claim kampaně: „Žij zdravě, žij Skyr.“

Reklama má celkem několik různých verzí – tři běží v televizi ve formě sponzorských vzkazů, tři slouží jako bumper ads na Youtube a další jsou poté určeny pro použití na dalších on-line platformách. Speciálně pro sociální sítě vzniklo 45 s dlouhé video s příběhem o Ondřeji Bankovi. 

„Nový spot je imagový, v severském stylu, a tím se odlišuje od ostatních reklam na mléčné výrobky. Video tak vyjadřuje individualitu, jakou se pyšní i kategorie produktu. Celé video je postavené na Ondřeji Bankovi, sportovci, který toho hodně dokázal, ale i přesto všechno dokázal být nesmírně skromný a lidský. Je prototypem slušného a pohodového kluka,“ dodává Jaroslav Krajník, obchodní a marketingový ředitel Bohušovické mlékárny.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!