Média

ZenithOptimedia začne celosvětově zajišťovat mediální komunikaci pro SCA

Agentuře ZenithOptimedia se podařilo získat nového klienta společnost SCA, a stane se tak mediální agenturou oficiálně pověřenou zastupováním tohoto celosvětového výrobce hygienických produktů. Tímto pověřením budou veškeré mediální aktivity společnosti SCA svedeny pod záštitu jediné globální agentury.

Počínaje 1. lednem 2014 převezme agentura ZenithOptimedia zodpovědnost za mediální komunikaci celkem ve 46 trzích, a to včetně Francie, Německa, Itálie, Malajsie, Mexika, Ruska, Švédska, Velké Británie a USA. ZenithOptimedia bude řídit komunikaci pro celou řadu značek společnosti SCA z divizí produktů osobní péče a papírových produktů, mezi něž patří například Bodyform, Libero, Plenty, Tempo, Tena, Velvet a Zewa.

SCA je jedním z vedoucích hráčů na světovém trhu s výrobky osobní hygieny, s odbytem ve více než 100 zemích. Mezi dodavateli hygienických papírových výrobků pro použití v domácnosti i mimo ni je SCA třetí největší na světě a vůbec největší v Evropě, s odbytem přibližně v 80 zemích.

ZenithOptimedia poskytne společnosti SCA plné spektrum integrovaných mediálních služeb: zpracování a analýzu dat, insight, plánování komunikace, plánování a nákup médií, měření a hodnocení návratnosti investic. Služby globálně poskytované společnosti SCA budou centrálně koordinovány ze světového ústředí agentury ZenithOptimedia v Londýně a o lokální strategii, plánování a nákup se postarají pobočky agenturní sítě po celém světě.

Belinda Roweová, zastávající v agentuře ZenithOptimedia pozici Global Managing Partner, řekla: „SCA je nesmírně úspěšná globální společnost a my jsme nadšeni, že všechny své mediální aktivity po celém světě svěřuje agentuře ZenithOptimedia. Těšíme se na to, že ve spolupráci se společností SCA pomůžeme jejím značkám růst, a to tím, že plně využijeme svých strategických a kreativních schopností, jakož i schopností v oblasti návratnosti investic.“

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!