Komunikace

BILLA spouští kampaň s populárními Funko POP figurkami

Obchodní řetězec BILLA odstartoval s blížícími se vánočními svátky kampaň pro zákazníky, kteří do prodejen BILLA chodí nakupovat pravidelně. Mikulášskou nadílku nebo dárky pod stromeček bude možné obohatit figurkami Funko POP.

Fanoušky Ledového království potěší nabídka POP figurek Elsy, Anny, Olafa a Kristoffa. Ti, kteří preferují spíše akční filmy se superhrdiny, si mohou vybrat mezi figurkami postav Tony Stark, Spider-Man, Captain America, Hulk, Thor, Thanos, Captain Marvel nebo Deadpool.

Získat jednu ze 12 figurek Funko POP je velmi jednoduché. Za každý nákup v hodnotě 250 Kč obdrží zákazník jednu nálepku. Tu si následně nalepí do sbírací karty, kterou si vyzvedne v prodejně buď ve speciálních stojanech, nebo přímo u pokladny. Po nasbírání 15 nálepek už jen stačí vybrat si figurku podle své libosti a u pokladny zaplatit. Na všechny figurky se vztahuje sleva až 58 %, zákazník tedy uhradí doplatek ve výši pouhých 189 Kč.

„Funko POP figurky jsou velmi oblíbené mezi sběrateli, ale i jako hračky pro děti. Našim zákazníkům dáváme možnost zakoupení hned několika z nich, ať už jako pozornost do mikulášské nadílky, vánoční dárek pro své nejbližší, nebo jen tak pro radost. Akcí chceme mimo jiné ukázat, že se pro ně snažíme neustále nabídku obohacovat a že u nás najdou nejen kvalitní a čerstvé potraviny, ale také řadu nepotravinového zboží, včetně toho pro volný čas,“ říká ke kampani Lucie Průšová, marketingová ředitelka BILLA Česká republika.

Věrnostní akce potrvá ve všech prodejnách BILLA až do konce roku tohoto roku. Nálepky mohou za své nákupy zákazníci sbírat až do posledního dne akce, 31. prosince.

Čtěte také