Komunikace

Bridgestone se již popáté vrací na zasněžené svahy

Bridgestone, zahajuje pátou vzrušující sezonu sponzorství Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup), které je součástí aktivit zaměřených na zvyšování bezpečnosti silničního provozu v zimě.

Alpy se již radují z prvního sněhu a Bridgestone je připraven na novou lyžařskou sezonu, která začala 24.října prvními závody Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup). Bridgestone bude v rámci podpory řady prémiových zimních pneumatik Blizzak sponzorovat v letošní sezoně 2015/2016 ne méně než 38 podniků Světového poháru v sedmi zemích.

Diváci v místě konání závodů i miliony televizních diváků po celé Evropě spatří loga značky Bridgestone v prostoru startu, na brankových vlajkách, dresech sportovců a tabulích podél trati a v prostoru cíle. V místech konání vybraných závodů bude rovněž postaven speciální propagační stánek Bridgestone. Chybět nebude ani proslulá socha sjezdaře vyrobená výhradně z použitých pneumatik, která symbolizuje pokračující podporu tohoto sportu od značky Bridgestone.

SKI WORLD CUP 2014/2015 -  - Dominique Gisin (SUI)   , Alpine World  Cup  Women Super G  -   -  Garmisch Partenkirchen, Germany, Saturday , March. 8, 2015. (Pier Marco Tacca/Pentaphoto)

SKI WORLD CUP 2014/2015 – – Dominique Gisin (SUI) , Alpine World Cup Women Super G – – Garmisch Partenkirchen, Germany, Saturday , March. 8, 2015. (Pier Marco Tacca/Pentaphoto)

Jake Rønsholt, generální ředitel obchodní jednotky Consumer Business Unit ve společnosti Bridgestone Europe, k tomu říká: „Světový pohár v alpském lyžování Audi FIS Alpine Ski World Cup je ideální příležitostí k prezentaci prémiových zimních pneumatik Bridgestone. Řidiči v zimě čelí stejným výzvám jako vrcholoví lyžaři v alpských disciplínách: potřebují nejvyšší možnou úroveň ovladatelnosti, vyváženost, bezpečnost a přilnavost.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!