Reklama

Charitativní projekt na podporu Klokánku podpoří Beata Rajská a Jakub Polanka

Charitativní projekt na podporu FOD Klokánek Láskova s názvem Pink Carpet: Helping Dolls, v jehož rámci byly v Centru Chodov vystaveny Barbie oděné v modelech od českých návrhářů, vyvrcholí již 29. dubna slavnostní aukcí 37 z nich.

Ve středu 29. dubna tato přehlídka originálně oblečených panenek vyvrcholí jejich aukcí, která se uskuteční od 18.30 hodin před butikem prodejny Stefanel. Slavnostním večerem provede Honza Musil, podpoří ho patronky projektu, herečky Jana Smutná a Zdeňka Žádníková-Volencová, a nebudou chybět ani zástupci z řad návrhářů.

Beata_Rajská-Bíba

Návštěvníci se mohou těšit na účast dvaceti módních designérů, například na Beatu Rajskou, Jakuba Polanku, Jiřího Kalfaře, Adama Ptáčka, Noru Barnhart či Jitku Klett. Právě Beata Rajská o svém modelu pro projekt Pink Carpet: Helping Dolls řekla: „Panenku, kterou jsem připravila, jsem vybavila do světa šatičkami jednoduchého střihu z krajky se zatkávaným kovovým vláknem. Celé šatičky jsou navrženy a ušity s emocemi. Tak, ať Bíba přináší pozitivní, radostné emoce i tomu, kdo si ji pořídí,“ uzavřela designérka.

Fond ohrožených dětí Klokánek se v současné době nachází ve složité situaci a není pro něj jednoduché finančně zabezpečit provoz všech svých zařízení. „Bez pomoci veřejnosti bychom nemohli dětem zabezpečit volnočasové aktivity, zvláště o prázdninách. Charitativní projekty jako Pink Carpet: Helping Dolls dětem umožní užívat si zájmových činností a letních táborů, na které bychom jinak finanční prostředky neměli. Všem partnerům tohoto projektu moc děkuji za pomoc,“ uvedla Zora Vondráčková z FOD Klokánek Láskova.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!