On-line

China Tours zahajuje sezónu s novým webem

Pro nadcházející sezónu 2015/2016 připravila cestovní kancelář China Tours, která se zaměřuje na poznávací zájezdy do Asie, nové webové stránky. Potenciální klienti mají nově možnost vybírat v přehlednějším a intuitivnějším prostředí, které kromě on-line rezervací…

…nabídne i více informací o jednotlivých programech včetně rozsáhlé fotodokumentace. Součástí webu je však i unikátní redakční systém, který byl vytvořen s ohledem na specifické potřeby cestovních kanceláří s nabídkou poznávacích zájezdů. Jeho vývoj trval přibližně 6 měsíců a náklady překročily částku 2,5 mil. Kč. Ostatní kanceláře budou mít možnost si systém zakoupit či pronajmout jako službu.

chinatours_web

Systém Žaneta, jehož prostřednictvím bude China Tours spravovat své zájezdy, vznikl ve spolupráci s CK Adventura. Je založen na nejmodernějších technologiích python a javascript a umožňuje kompletní správu zájezdů s propojením na webové stránky i prodejní systém. Jeho součástí je i fotogalerie. Celý systém je připraven pro nasazení ve víceméně neomezeném počtu cestovních kanceláří.

„Kromě vlastní správy zájezdů a webů lze jeho prostřednictvím také exportovat do všech hlavních aktuálně používaných výměnných formátů, které využívají prodejní a ekonomické systémy cestovních agentur,“ dodává RNDr. Miloš Podpěra, ředitel CK China Tours. Od příští sezóny si tento systém budou moci pronajmout či odkoupit také další cestovní kanceláře a spravovat s jeho pomocí své zájezdy.

Spolu s redakčním systémem spouští China Tours také nové webové stránky, které jsou díky svému novému designu přehlednější, umožňují intuitivnější ovládání a rozšíření informací k jednotlivým zájezdům. Jsou také uzpůsobeny pro prohlížení v mobilních zařízeních.

„Abychom mohli klientům poskytnout co nejvyšší komfort i při objednávání zájezdů a získávání informací o našich službách, vytvořili jsme webové stránky propojené se systémem, který umožní nové funkce. V současné době mají naši klienti možnost si zájezdy na webu rezervovat, ale pracujeme na přípravě plného on-line prodeje,“ doplňuje k novým funkcionalitám webových stránek Podpěra.

Nadcházející sezóna China Tours tak klientům nabídne – spolu s novinkami v katalogu v podobě poznávacích zájezdů pro rodiny s dětmi – také snazší přístup k informacím a možnost reálného on-line prodeje na webových stránkách.

Čtěte také