On-line

Prague College má nové netradiční webové stránky

Prague College, která v letošním roce slaví 10. výročí svého působení v České republice, dnes oznámila spuštění svých inovačních webových stránek v novém vzhledu, jež byly navrženy týmem absolventů s důrazem na co největší představení silných stránek školy.

Prostřednictvím nových webových stránek mohou zájemci o studium na této škole, která je akreditována britskou univerzitou, zjistit daleko podrobněji než kdykoliv před tím informace o jejích více než dvaceti studijních programech, seznámit se s profily lektorů a přednášejících, a mimo jiné zde najdou plně ilustrovaný katalog konferencí a projektů a příklady studentských prací.

Stránky (www.praguecollege.cz) jsou navrženy tak, aby byla jejich navigace snadná, užitečná a zajímavá pro všechny, kteří se o univerzitu a její tři fakulty – obchod, umění / design a výpočetní technika, zajímají. Obory a celá komunita jsou velmi dobře prezentovány, stejně jako speciální akce, z nichž jsou mnohé volně přístupné veřejnosti.

K novým stránkám Doug Hajek, zakladatel a ředitel Prague College, řekl: „Původní webové stránky nám dobře sloužily po dobu našich prvních deseti let. Škola se však zvětšuje, vyvíjí a je aktivnější, než tomu bylo před deseti lety, když jsme začínali. Proto jsme v poslední době usilovně pracovali na nové, lepší verzi. Nejen samotná promyšlenost nového webu, ale i jeho odvážný a funkční design nám umožňuje vyniknout v této dnes velmi konkurenční oblasti. Jsme opravdu pyšní, že nyní máme novou, silnou online prezentaci, která posiluje a odráží naše vzdělávací vize na roky dopředu.“ Stránky jsou v anglickém a českém jazyce, jelikož oficiální výukový jazyk je angličtina, avšak více než 70 % studentů školy hovoří česky. V současné době více než 50 % studentů pochází právě z České republiky.

Prague college

Nové webové stránky jsou vysoce modulární, což univerzitě umožňuje představit složité projekty, jako jsou konference s více událostmi nebo akademické programy s řadou výuk. Stránky jako celek umožňují skutečný třídimenzionální pohled na univerzitní život a na to, jak škola funguje.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!