On-line

Cinema City spustila novou soutěžní aplikaci pro filmové fanoušky

Filmový kvíz od Cinema City je nová zábavná aplikace ve které si hráči prověří zábavnou formou jejich filmové znalosti. Soutěž běží do 26. října 2015. Cílem hry je uhodnout filmy, filmové postavy nebo jména herců a hereček.

Hádanka se objeví pomocí obrázku a volby výběru písmen, ze kterých je třeba název složit. O kvalitě kvízu dokazuje fakt, že se mezi fanoušky filmu rozšířil bleskovou rychlostí a jeho splnění je pro každého výzvou.

Cinema_City_big

V kvízu se sbírají body za správně zodpovězenou filmovou otázku, co otázka, to bod. Další cesta jak nahnat body k výhře je zadat číslo Cinema City karty nebo pozvat do aplikace svoje kamarády. Získané body lze rovnou směnit v e-shopu za spoustu lákavých cen, mezi nimiž jsou například 2D vstupenky do kina, malý popcorn zdarma, 1+1 vstupenka zdarma, 50 % sleva na střední menu nebo velké menu za cenu středního. Po výměně soutěžních bodů obdrží uživatel v aplikaci svůj unikátní kód, který mu bude zaslán na email, který poskytl v rámci registrace do soutěže. Tento kód pak předloží u pokladny nebo baru s občerstvením kteréhokoli kina Cinama City.

Čtěte také