Reklama

Mezinárodní kampaň značky GANT využívá kinoreklamu v síti Cinema City

Retailová skupina VERMONT Holding a.s. zastupující oděvní značku GANT na území České republiky, Slovenska a Maďarska si pro oficiální uvedení zcela prvního reklamního filmu určeného pro kinosály vybrala také společnost NEW AGE MEDIA.

Reklamní film GANT – THEY CHANGED THE WORLD. NOT THE SHIRT o délce 30 vteřin vyrobila agentura BETC a bude nasazen v kinosálech CINEMA CITY v České republice, na Slovensku i v Maďarsku v 9 městech, 20 multiplexech a to celkem na 167 promítacích plátnech od září do prosince 2015.

gant

Film, na pozadí doprovázený slovem vyprávěným autentickým majitelem čistírny oděvů na campusu university Yale ve městě New Haven, kde byla značka v roce 1949 založena, vypráví příběh studentů na jedné z prestižních universit tzv. „Ivy Leagues “ oblečených v bílých košilích GANT, které značka studentům Yale nabízela v prodejně uvnitř campusu. Příběh o lidech, kteří změnili svět pomocí svého vzdělání, talentu a vůle. Tak jako se GANT díky několika inovacím zapsal do historie výroby košil, oni zase přišli s novými myšlenkami a posunuli svět správným směrem. ZMĚNILI SVĚT, ALE KOŠILE ZŮSTÁVÁ. Význam mota si pohrává s dvojsmyslem. Zdali ambasadoři kampaně svou košili navzdory svému úspěchu nepřevlékli anebo svým postojem vyjadřují důvěru tradičním hodnotám nechává kampaň na divácích.

Celosvětová kampaň GANT bude nasazena v tištěných i outdoorových médiích a zcela poprvé využije filmového spotu k nasazení v kinosálech a online.  

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *