Reklama

Copy General Onsite Services nabídne firmám direct maily přes Mailkit

Přední český dodavatel řešení pro klientskou komunikaci velkých firem Copy General Onsite Services svým zákazníkům nově zajistí služby elektronické distribuce klientské a marketingové korespondence přes platformu Mailkit.

„E-mailová a obecně elektronická distribuce klientské korespondence má budoucnost a i pro nás se tak stává strategicky důležitým směrem. I proto jsme se výběru vhodné technologie a partnerské společnosti, která oblast e-mailové distribuce pro naše klienty bude zajišťovat, věnovali velmi intenzivně. V současné době jsme námi využívaný systém Inspire úspěšně integrovali na platformu Mailkit a služby e-mailingu jsou pro naše zákazníky již plně k dispozici,“ říká Petr Fučík, vedoucí oddělení funkčního designu a IT služeb Copy General Onsite Services.

Copy General Onsite Services kromě svých tradičních služeb zaměřených na velkoobjemový tisk a zpracování poštovních zásilek nabízí pro banky, pojišťovny, mobilní operátory a další velké firemní zákazníky také implementaci a správu kompozičních systémů a dokumentových šablon. Tyto systémy a šablony umožňují generovat klientskou korespondenci jak do tiskových, tak do elektronických formátů. Platforma Mailkit tak umožní i její online distribuci v podobě e-mailingu. Měsíčně jejím prostřednictvím odchází až desítky milionů e-mailů.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *