Reklama

Kristin Davis novou tváří společnosti British Airways

Kristin Davis, alias Charlotte ze slavného seriálu Sex ve městě, se stala tváří linky společnosti British Airways z Londýna do Singapuru, na kterou bude od 28. října nově nasazováno největší letadlo světa – zbrusu nový obří airbus A380.

Kristin je sice rodilá Američanka, nicméně kvůli pracovním povinnostem se velmi často pohybuje po celém světě. Mezi její oblíbené destinace patří právě Singapur a také Londýn, kde v současné době zkouší na West Endu roli Beth Gallagherové v divadelní inscenaci Osudová přitažlivost. Na palubě letadla se Kristin ocitá velmi často také díky svým charitativním povinnostem. Již několik let totiž působí jako velvyslankyně Oxfan – mezinárodní charitativní organizace zaměřená na odstranění chudoby a nespravedlnosti ve světě.

K.D. pro British Airways

Z nového Airbusu A380 byla Kristin, která ve svých téměř 50 letech vypadá stále velmi mladě, nadšená: „Často pracovně cestuji, takže oceňuji vysoký standard služeb a jedinečný styl, pro které jsou British Airways známépo celém světě. Na lince z Londýna do Singapuru působí British Airways již 80 let a podle mě neexistuje lepší způsob, jak letět na Dálný Východ, než právě na palubě jejich nového Airbusu A380.“

Kristin, která v novém letadle A380 zapózovala také v úchvatných modelech, si pochvalovala zejména moderní design a prostor kabiny luxusní první třídy First a také business třídy Club World. Na téměř 13ti hodinovém letu využila i postele, které jsou u British Airways samozřejmostí.

British Airways nepřestává kontinuálně modernizovat svou leteckou flotilu. Během roku 2014 se chystá pořídit na 20 nových letounů, mezi nimiž bude celkem pět nových strojů Airbus A380. Tento letoun již nyní obsluhuje přímé linky British Airways do Los Angeles, Hong Kongu a Johannesburgu.

Čtěte také