Komunikace

Dialog Media partnerem mezinárodní soutěže Cena kreativních hrdinů

Agentura Dialog Media se stala mediálním partnerem mezinárodní soutěže Cena kreativních hrdinů. První dva ročníky soutěže proběhly v Nizozemsku, Česká republika je první zahraniční zemí, kde se prestižní mezinárodní ocenění Creative Heroes Award, česky Cena kreativních hrdinů, bude udělovat.

Cena kreativních hrdinů se zaměřuje na kreativitu, jejímž výsledkem je hmatatelné řešení v podobě fyzického komerčního produktu, digitálního produktu, služby, budovy nebo skupinového hnutí. Nominované bude hodnotit porota složená ze sedmnácti kreativních profesionálů a podnikatelů. „Naším posláním je spojovat lidi a vytvářet udržitelný pozitivní dopad na lidi, společnost a životní prostředí. Program Creative Heroes Award je dokonalým prostředkem, jak toho dosáhnout napříč odvětvími v České republice,“ říká Bastiaan Brouns, ředitel pořádající Nizozemsko-české obchodní komory.

Soutěžící se utkají v pěti kategoriích: přínos na osobní úrovni, tedy pro jednotlivce či skupinu, přínos na místní úrovni, tedy pro menší sociální strukturu, přínos na regionální úrovni, národní úrovni a mezinárodní úrovni. Slavnostní udílení Ceny kreativních hrdinů se uskuteční 14. října 2021 v konferenčních prostorách ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi.

„Jsme velmi potěšeni, že nás organizátoři oslovili ohledně spolupráce na prvním ročníku této prestižní soutěže, protože sami považujeme kreativitu za klíčovou hodnotu, kterou tvoříme spolu s klienty. V případě Ceny kreativních hrdinů konkrétně zajišťujeme mediální a PR poradenství, video služby a fundraising,“ sdělil Stanislav Perkner, obchodní ředitel Dialog Media.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *