Komunikace

Do Lidlu zamířili plyšoví hrdinové

Z prodejen Lidlu si zákazníci mohou odnést nejen nákup, ale také plyšové hrdiny. V nabídce čeká hned deset adeptů z kolekce Cartoon Heroes, kteří potěší malé i velké. Jejich získání je jednoduché. Stačí nasbírat 5 samolepek (každá za nákup v hodnotě 500 Kč), doplatit 19,90 Kč a pak už jen vybrat, který hrdina získá nový domov.

Akce trvá do 21. dubna, nebo vyprodání zásob, samolepky je možné sbírat za nákupy ve všech kamenných prodejnách. Po nasbírání 5 samolepek na speciální kartičku a uhrazení doplatku 19,90 Kč si pak nakupující mohou odnést plyšáka dle vlastního výběru. V prodejnách čeká například králík Bugs Bunny, prasátko Porky Pig nebo kačer Daffy Duck. Nechybí ani Tom a Jerry či pes Scooby Doo.


„Veselými postavičkami jsme chtěli udělat radost hlavně našim malým zákazníkům. Právě proto jsme vybrali postavičky, které děti znají a mají rády. Naši plyšoví hrdinové zaujmou netradičním tvarem a zároveň nezaberou tolik místa, takže si je děti mohou brát s sebou, kam je jen napadne,“ přibližuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!