Komunikace

easyJet hledá prázdninové „selfie“

Společnost easyJet se obrací na sociálních sítích na všechny, kteří kdy s aerolinkou letěli od jejího založení v roce 1995. Pomoci s oslavami 20. výročí společnosti dne 10. listopadu může kdokoliv pouhým zasláním svých oblíbených prázdninových fotek odkudkoliv z celé Evropy.

Pro tuto speciální příležitost budou fotografie sestaveny do mozaiky pro unikátní design letadla, který bude připomínat 20. výročí aerolinky. Letadlo společnosti tak bude ozdobeno oblíbenými snímky těch, kteří se společností letěli.

„Chtěli jsme pozvat naše zákazníky, kteří byli základním kamenem na cestě za tím, kde jsme teď, aby s námi sdíleli své cestovní zážitky,“ říká Peter Duffy, obchodní ředitel společnosti easyJet a doplňuje: „Tuto kampaň na sociálních sítích jsme vytvořili, abychom inspirovali současnou i budoucí ‚generaci easyJet‘ zákazníků k vytvoření dalších 20 let cestovních zážitků.“

The_easyJet_20th_Birthday_Plane

Autoři vítězných fotografií z každého týdne obdrží dvě letenky zdarma, ty se budou rozdávat až do 10. října – následně budou k vidění na speciálně vyzdobeném letadle.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!