Marketing

Emirates posiluje strategické partnerství se společností Huawei

Letecká společnost Emirates oznámila posílení svého partnerství s technologickou společností Huawei podpisem memoranda o porozumění na veletrhu Arabian Travel Market 2022. Tento krok má pomoci oběma značkám se zviditelněním na trzích v rámci Blízkého východu, Číny a Afriky.

Memorandum o porozumění podepsal Orhan Abbas, viceprezident pro obchodní aktivity Emirates pro Dálný východ a Pablo Ning, prezident skupiny Huawei Consumer Business Group pro Blízký východ a Afriku za přítomnosti Adnana Kazima, obchodního ředitele Emirates.

Součástí dohody je marketingová spolupráce v rámci společných projektů a propagačních aktivit, jejichž cílem je rozšíření působnosti obou značek na domácím trhu druhé strany. Kromě toho se Emirates i Huawei zaměří na dosažení vzájemných výhod, včetně dalšího rozvoje aplikace Emirates v Huawei AppGallery.

Emirates a Huawei spolupracují od roku 2020, kdy došlo k rozšíření uživatelské aplikace Emirates díky jejímu zpřístupnění v AppGallery všech chytrých zařízení Huawei. Tato spolupráce byla v roce 2021 prohloubena o další dohodu, která umožnila instalaci aplikace Emirates také do chytrých hodinek značky Huawei.

Čtěte také