On-line

Evropa 2 inovovala své webové stránky

Webové stránky nejposlouchanějšího rádia pro mladé jsou od 7. 12. ve zcela novém a moderním stylu. Inovované stránky www.evropa2.cz jsou mnohem více propojené jak s vysíláním, tak se sociálními sítěmi. Díky responsivnímu designu jsou ideální pro prohlížení přes mobilní telefon a tablet. Nový web pro Evropu 2 zpracovala digitální agentura Cognito.

Přestože je Evropa 2 primárně rádio, má také velmi silnou online základnu fanoušků. Návštěvnost webových stránek se pohybuje přes 250 000 reálných uživatelů měsíčně a hlavní facebookový profil rádia má přes 500 000 příznivců.

„Evropa 2 se snaží být ve všech oblastech jedničkou a trendsetterem. Déle než půl roku jsme vyvíjeli novou verzi webu, která by byla moderní, responzivní a designově navazovala na naši mobilní aplikaci představenou v únoru a bavila mladé lidi. Vysoká návštěvnost webových stránek Evropy 2 ukazuje, že prodloužená ruka rádia funguje velmi dobře. Mezi nejoblíbenější sekce patří hitparáda, playlisty písní, které hrajeme, nebo archiv toho nejlepšího z našeho vysílání,“ řekla ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Nově upravený web má úzké propojení se sociálními sítěmi. Na levé straně webové stránky se nachází „Zeď Evropy 2“ s informacemi ze sociálních sítí. Uživatelé mohou prostřednictvím webových profilů moderátorů sledovat, co se právě děje na jejich účtech v dalších sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram, blog, audio a video pořady moderátora).

evropa2_web

„Relaunch webu Evropy 2 je prvním logickým krokem v nové digitální strategii Lagardère Active ČR. Ta kromě inovací všech hlavních online produktů našeho portfolia klade důraz hlavně na video obsah. Nový web Evropy 2 samozřejmě takový video obsah nabídne, včetně video pořadů, které vznikají přímo v produkci Evropy 2. Videa přehrává nový media player, který samozřejmě umožňuje osadit videa všemi reklamními formáty našich klientů,“ řekl Jiří Sládek, ředitel digitálních aktivit Lagardère Active ČR.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!