Reklama

Hlavní výhrou soutěže rádia Evropa 2 je dům za unikátní cenu

Rádio Evropa 2 spouští třítýdenní projekt ve spolupráci s firmou Ecohouse, prostřednictvím kterého si budou moci posluchači pořídit nový dům za cenu, kterou si sami zvolí. Celý koncept odstartoval 7. 9. a končí 27. 9.

Během této doby mohou posluchači posílat sms s částkou, za kterou by dům koupili. Nejnižší unikátní cenová nabídka získá právo na koupi nového bydlení za navrženou cenu. Ten, kdo dům získá, si bude moci vybrat z opravdu velmi rozmanitých možností staveb a nutno dodat, že označení dům snů v tomto případě není nadsázkou. Jde o budovy, které jsou designově velmi nápadité a zároveň jsou pasivní a nízkoenergetické. Navíc bude dům nakonfigurován dle přesných představ pořizovatele.

Evropa2_soutez

„Snažíme se našim posluchačům přinášet zajímavé kampaně a díky spolupráci s EcoHouse jsme fanouškům Evropy 2 zprostředkovali něco, co tu ještě nebylo a opět jsme posunuli hranice rozhlasového marketingu. Jsme zaměřeni na mladé publikum, takže jsme přemýšleli, co naši posluchači kromě hudby na maxximum, nejlepší zábavy, kamarádů a zajímavých výher potřebují. Je to bydlení, a tak jednomu z nich zprostředkujeme dům za 5 miliónů za cenu, kterou si sám nadiktuje,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!