On-line

Facebook Seznamka míří do Evropy

Společnost Facebook nově spouští v rámci Evropy Facebook Seznamku (Facebook Dating), chce tak lidem pomoci hledat smysluplné vztahy na základě věcí, které mají společné. Od samotného spuštění Facebook Seznamky přeskočila jiskra už mezi více než 1,5 miliardou lidí ve 20 zemích, ve kterých je tato funkce dostupná.

Facebook Seznamka je speciální rozhraní v rámci kterého si může uživatel v několika jednoduchých krocích vytvořit svůj vlastní profil. Díky Facebook Seznamce je jednodušší ukázat kým doopravdy jste a získat skutečný a autentický vhled do toho, kdo jsou ostatní.

Mezi klíčové funkcionality Facebook Seznamky patří:
Příběhy (Stories): Příběhy umožní v rámci Seznamky sdílet momenty vašeho každodenního života a navázat tak smysluplné spojení s někým, kdo má stejné zájmy. Pokud se rozhodnete sdílet svůj Facebookový nebo Instagramový Příběh na svůj profil na Facebook Seznamce, můžete všem ukázat (spíše než o tom vyprávět) kdo doopravdy jste a můžete se tak lépe poznat ještě před tím, než se dáte dohromady.

Tajný favorit (Secret Crush): Funkce Tajný favorit vám umožní prozkoumat potenciální vztahy s lidmi, které již znáte z Facebooku nebo Instagramu. Facebook Seznamka vám nebude nabízet randění s vašimi přáteli na Facebooku, ale pokud se rozhodnete využít funkci Tajný favorit, můžete si vybrat až devět svých přátel z Facebooku nebo sledujících na Instagramu, o které máte zájem. Pokud si vás i oni do tohoto tajného seznamu přidají, je to shoda! Jestli ale osoba, o kterou máte zájem nepoužívá Facebook Seznamku, nevytvoří si seznam Tajných favoritů nebo vás na tento seznam nedá – nikdy se nedozví, že byli vaším tajným favoritem.

Události a skupiny: Můžete si zvolit, zda chcete na Facebook Seznamce vidět osoby s podobnými zájmy a to díky přidání vašich Facebookových události a skupin. Takže pokud hledáte dalšího milovníka psů, můžete vidět ostatní uživatele Seznamky, kteří jsou s vámi ve stejných skupinách pro majitele mazlíčků.

Virtuální rande: Máte s někým na Seznamce shodu a jste připraveni na první společný video chat. Facebook přináší novou funkci, díky které můžete spustit video chat se svým protějškem jednoduchým kliknutím na ikonku videa. Seznamka pošle protějšku pozvánku a v momentě, kdy ji přijme, vás připojí do společného videohovoru, díky němuž se budete moci vzájemně lépe poznat. Před začátkem videohovoru bude zobrazeno jen vaše křestní jméno a fotografie ze Seznamky.

Čtěte také