Reklama

Ferrero přináší sladké vánoční chvíle

Také už cítíte ve vzduchu blížící se atmosféru Vánoc plnou dárků, krásných chvil s blízkými, lenošení u pohádek a sladkého mlsání? Společnost Ferrero pro vás připravila jedinečnou edici, která přináší tu pravou vánoční náladu a potěší všechny milovníky čokoládových dobrot.

Pokud se nemůžete dočkat, kdy už budou konečně Vánoce, nezapomeňte si těšení zpříjemnit čokoládou z hravých Kinder adventních kalendářů. Ať už bude vaše rodina mlsat z kalendáře se Santou Clausem nebo z kalendáře ve tvaru obřího Kinder vajíčka, čekání na svátky si vychutnáte naplno. Měřit čas do Štědrého dne můžete i s 24 čokoládami Kinder ve speciálním půlmetrovém vánočním balení. A měřit můžete nejen čas, ale i to, zda náhodou během zimy nepovyrostl někdo z nejmenších členů rodiny.

Každého milovníka výrobků Kinder také potěší měkoučký plyšák – sněhově bílý lední medvěd nebo vánoční sob v krásné teplé zimní šále. A kdo si bude chtít hrát na jednoho ze Santových sobů, toho nadchne plyšová sobí čelenka, nebo taštička ve tvaru soba, do které je možné uložit čokoládové dobroty a čas od času si do ní sáhnout pro sladké potěšení. Až dorazí pravé zimní mrazy a vy se budete vracet domů celí zkřehlí, zahřeje vás speciální plyšový tučňák s nahřívacím polštářkem uvnitř.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!