Média

Internetová televize MALL.TV uvede svou první reality show

Internetová televize MALL.TV ve spolupráci s mediální skupinou Omnicom Media Group na podzim spustí reality show s trefným názvem „Závodní akademie“, ve které o adrenalin nebude nouze. Pořad zavede diváky do automobilového prostředí, kde soutěžící rozděleni do dvou týmů budou bojovat o vítězství na závodní dráze.

Na reality show s internetovou televizí MALL.TV spolupracovala mediální skupina Omnicom Media Group. Pět dní a pět nocí v akademii bude zdokumentováno v šesti dílech nového pořadu. Nikdo předem neví, co ho v akademii čeká. Oba týmy projdou speciálním výcvikem pomalu vojenského ražení, během kterého získají rady od mistrů ve svém oboru. Odborný dozor nad celou show bude mít jeden z nejpovolanějších znalců oblasti automobilového prostředí u nás, jenž má bohaté zkušenosti nejen zpoza závodních vozů, ale současně se věnuje moderování Formule 1, a tím je Jan Charouz.

O post vítěze v šesti dílné show bude za červený tým zkušených závodníků bojovat zpěvačka z  Monkey Business Tonya Graves, beat boxer a moderátor známý z Evropy 2 Petr Cerha alias Nasty a fitness trenér Jacob, jenž se proslavil v sérii reality show Zpátky na vrchol. Proti nim se postaví modrý tým mladých, v němž bude soupeřit herec Jakub Štáfek alias Lavi z internetového seriálu Vyšehrad. Dalším členem týmu bude modelka Andrea Kalousová a youtuber Denis Kubík.

Čtěte také