Média

Od UPC přichází interaktivní televize Horizon

Do Česka přichází unikátní interaktivní televize Horizon od UPC. Největší novinkou, kterou Horizon přináší, je služba My Prime – virtuální videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů. Služba My Prime nabízí zákazníkovi za jeden měsíční poplatek neomezený přístup do bohaté videotéky.

Noví zákazníci si mohou Horizon s videotékou My Prime objednávat již nyní. Stávající zákazníci digitální televize UPC budou na službu Horizon převáděni postupně v průběhu několika měsíců. UPC zároveň představuje nový HD DVR mediabox. Ten v jednom zařízení kombinuje 3 služby zároveň – televizi, internet a telefonování. Zařízení nabídne také možnost sledovat televizi a současně nahrávat až 3 pořady nebo doporučovat a inteligentně vyhledávat programy či filmy.

Interaktivní televize Horizon od UPC představuje nové, uživatelsky příjemné prostředí s intuitivním ovládáním, které přináší vyšší komfort při sledování televize. Součástí televize Horizon je neomezená videotéka My Prime se stovkami filmů a seriálů, celkem zahrnující více než 1 000 titulů. Videotéka je postavena na modelu měsíčního předplatného, tedy neomezeného sledování libovolného počtu českých i zahraničních filmů, seriálů, dokumentů nebo pohádek. My Prime bude možné sledovat i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo laptopech. Divák za sledování všech titulů bez reklam platí měsíční poplatek 99 Kč. Součástí My Prime jsou například zahraniční tituly Vlk z Wall Streetu, Po přečtení spalte, z českých filmů například Příběh Kmotra a Pelíšky nebo kultovní americké seriály jako House of Cards a Perníkový táta.

„Klasický způsob sledování televize už divákovi v současnosti nestačí. Víme, že naši zákazníci se chtějí na své oblíbené pořady dívat kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Proto jsme loni na podzim uvedli službu Horizon Go s možností sledovat až 68 televizních kanálů a nyní přidáváme interaktivní televizi Horizon s videotékou My Prime. To je však pouze začátek. Nabídku plánujeme rozšiřovat o další hollywoodská studia, nezávislé producenty, přičemž se budeme řídit doporučeními od našich zákazníků,″ říká Frans-Willem de Kloet, generální ředitel UPC Česká republika.

horizon

Převádění současných zákazníků na Horizon probíhá již od poloviny dubna
Stávající zákazníci UPC s HD boxem Kaon 700 nebudou muset měnit svá zařízení za jiná, automaticky budou na službu Horizon převedeni, aniž by se o cokoliv museli starat. Ostatní zákazníky bude UPC během roku kontaktovat s možností výměny starého zařízení za nové, které je kompatibilní s televizí Horizon. V případě zájmu o videotéku My Prime si připlatí 99 Kč měsíčně, tedy přibližně cenu jedné snížené vstupenky do kina. „V tuto chvíli již televizi Horizon využívá několik tisícovek našich zákazníků. Velkou část převedeme na nové interaktivní prostředí během května a června. V migraci budeme plynule pokračovat během roku tak, aby si televizi Horizon mohlo vychutnat co nejvíce našich zákazníků,″ říká Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!