Reklama

Jennifer Aniston je hvězdou nejnovější produktové kampaně Emirates

Emirates zveřejnila velmi očekávaný televizní reklamní spot s hollywoodskou herečkou, režisérkou a producentkou Jennifer Aniston. Je to vůbec poprvé, kdy Emirates v rámci své globální digitální a televizní kampaně spolupracovala s mezinárodní hvězdou.

Držitelka Zlatého glóbu a ceny Emmy předvádí své dokonalé komediální umění v zábavném reklamním spotu globální letecké společnosti. Reklama začíná, když Jennifer zoufale hledá palubní sprchu a salonek. Namísto toho nachází palubní posádku, která se jí vysměje. Ukáže se, že šlo o noční můru, ze které se herečka probouzí do reality ve své soukromé kabince v první třídě Emirates. Následně na palubě kultovního letadla Emirates A380 nachází také palubní salonek a sprchy.

„Charisma Jennifer Aniston a její spojení s globálním publikem z ní učinilo ideální volbu pro naši kampaň. Jako jedna z nejvytíženějších žen Hollywoodu má Jennifer Aniston, stejně jako mnoho našich zákazníků, volnější rozvrh pouze, když cestuje. V Emirates děláme vše pro to, aby byl cestovní zážitek výjimečným,“ vysvětlil Boutros Boutros, senior viceprezident pro korporátní komunikaci, marketing a značku Emirates.

Jennifer-Aniston_Emirates

„Rozhodli jsme se pro jiný přístup, než je pro reklamy v leteckém průmyslu obvyklé. Pro představení našich jedinečných palubních produktů jsme si zvolili zábavný způsob. Nenapadl nás nikdo jiný, kdo by se pro tuto roli hodil lépe, než Jennifer Aniston a scénář jsme jí napsali na míru. Při natáčení prokázala svůj komediální talent a profesionalitu a my jsme s výsledkem velmi spokojeni,“ dodal.

Televizní spot režíroval veterán filmového a reklamního průmyslu, na Oscara nominovaný Bryan Buckley, který si své uznání vybudoval díky mnoha reklamám odvysílaných při Superbowlu. RKCR/Y&R London se postarali o koncept spotu a scénář vznikl ve spolupráci agentury Bryana Buckleyho a reklamního týmu Emirates.

Čtěte také