On-line

Kaufland startuje velkou databázi receptů on-line

Od 7. listopadu mají návštěvníci webu www.kaufland.cz možnost prohlédnout si novou databázi receptů. Ta pro začátek čítá 400 položek, do konce roku ji ale řetězec plánuje rozšířit zhruba na 800.

Databáze obsahuje klasická česká jídla, ale také světovou kuchyni. Exkluzivně pro Kaufland ji sestavili odborníci na gastronomii. Recepty jsou pro přehlednost rozdělené do několika kategorií: polévky; saláty a zeleninová jídla; těstoviny, rýže a přílohy; chuťovky, pomazánky a omáčky; maso; zavařeniny; dezerty; nápoje; cukroví. Všechny obsahují informaci o energetické hodnotě pokrmu a stupeň obtížnosti přípravy. V receptech lze vyhledávat podle klíčových slov nebo právě podle klasických kategorií. Kromě klasického webu bude databáze dostupná také na mobilním webu m.kaufland.cz, kde se její vzhled a ovládání přizpůsobí mobilnímu zařízení.

Kaufland recepty

„Chceme našim zákazníkům kromě možnosti výhodných nákupů poskytnout také ověřené recepty, se kterými pro ně vaření bude zábavou a výsledek vždy na jedničku,“ komentuje spuštění databáze Michael Šperl, tiskový mluvčí Kauflandu.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!