Reklama

Kde byste PlayStation nečekali – v kině

Společnost SCEE (SONY Computer Entertainment Europe) v rámci své vánoční kampaně překvapila a příjemně potěšila filmové diváky. Ve čtyřech promítacích sálech multikina Premiere Cinemas Praha Hostivař proběhla akce PlayStation v kině.

Po reklamním čase, upoutávkách na nové filmy a těsně před začátkem promítání filmové novinky Hobit: Bitva pěti armád dostal vždy jeden vybraný divák možnost si zahrát na velkém plátně před ostatními návštěvníky kina na PlayStation 4 hru DriveClub. Pokud pokořil v této závodní hře časový limit, odnesl si kromě filmového zážitku i PlayStation 4. Pro ostatní diváky navíc vybojoval vstupenku zdarma na další film.

playstation

„Spojení PlayStation a moderního multikina jsme si nevybrali náhodou. V obou případech můžete zažít vizuální zážitek a příběhy plné napětí a zábavy, u PlayStation máte však tu výhodu, že můžete samotný děj ovládat. Věřím, že jsme tímto netradičním předvánočním dárkem udělali filmovým divákům radost. Nás pro změnu potěšilo, kolik šikovných hráčů PlayStation mezi diváky bylo. Ve všech čtyřech případech si vybraní soutěžící vedli skvěle, odnesli si PlayStation 4 a ostatním divákům nadělili vstup zdarma,“ uvedl Ivan Bradáč, Senior Manager PlayStation ze společnosti Sony, s tím, že z akce byl pořízen i videozáznam, který bude využit jako obsah pro sociální sítě.

Akce PlayStation v kině proběhla 12. a 14. prosince v promítacích sálech multikina Premiere Cinemas Praha Hostivař. Projekt realizovala agentura Wunderman.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *