On-line

KLM nabizi novou aplikaci pro smartphony a tablety KLM Media App

Od poloviny října letošního roku mohou cestující KLM Royal Dutch Airlines využívat novou KLM Media App. Díky této aplikaci mají přístup k řadě mezinárodních novin, a to přímo ve svém smartphonu nebo tabletu. Počet novin, které si cestující mohou stáhnout, závisí na jejich cestovní třídě a zařazení ve věrnostním programu Flying Blue.

“KLM Media App nabízí výběr aktuálních novin vždy po ruce a k dispozici pro všechny cestující, a to na evropských i mezikontinentálních letech. Zabýváme se také možností rozšíření aplikace tak, aby se stala ucelenou zábavní aplikací, a to včetně filmů a seriálů“ řekl Ryanne van der Eijk, Senior Vice President Customer Experience KLM.

KLM_Media_app_big

Nyní nabízí KLM Media App výběr ze třinácti novinových titulů: Le Monde, Wall Street Journal, USA Today, Die Welt, El Pais, De Telegraaf, China News Weekly, International New York Times, Financial Times, China Times, Financieele Dagblad, Volkskrant a Trouw. V aplikaci je také k dispozici KLM palubní časopis a Holland Herald. V budoucnu budou do aplikace přidány další noviny a časopisy.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!