Public relations

Kofola a slovenský rapper Separ společně představili nový energetický nápoj bez taurinu

Energetický nápoj SEMTEX, který patří do portfolia společnosti Kofola ČeskoSlovensko, připravuje rozšíření své produktové řady o nápoj SEMTEX Extrem s guaranou a matchou. Na jeho vývoji se přímo podílí i slovenský rapper Separ a jeho zastupující agentura Evency.

Separ novinku exkluzivně představil svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. Nový energetický nápoj se objeví ve vybraných prodejnách obchodních řetězců v průběhu dubna.

Novinka od SEMTEX nabídne chuť klasického perlivého energy drinku. Místo tradičního taurinu obsahuje přírodní extrakt z guarany s vysokým obsahem kofeinu a čaj matcha. Kombinace těchto dvou ingrediencí zaručuje dlouhodobý přísun energie a zároveň přináší intenzivní chuťový zážitek.

„Trh s energetickými nápoji stále roste a s ním i touha zákazníků zkoušet nové kombinace. Naším cílem bylo nabídnout spotřebitelům funkční energetický nápoj postavený na neobvyklém složení a s přírodními surovinami,“ vysvětluje Dominika Baranyiová, brand manažerka značky SEMTEX. Novinka podle ní díky tomu osloví i zákazníky, kteří energetické drinky běžně nepijí, ale rádi se nechají zlákat netradičními příchutěmi.

 

Čtěte také