Public relations

ORLEN Benzina znovu přivezla monopost Formule 1 do Česka

Koncem září zavítal na čerpací stanici ORLEN Benzina v pražské ulici Argentinská monopost F1 týmu Scuderia AlphaTauri, který mohli obdivovat také účastníci konference Sport Alive 2023, která proběhla za podpory značky ORLEN v O2 universum ve středu 4. října.

Následující zastávkou monopostu F1 bude od 10. října čerpací stanice na dálnici D11, Osice u Hradce Králové. V dalším týdnu bude monopost vystaven na čerpací stanici Devět křížů na dálnici D1. Celá akce, do níž se zapojí také závodní tým Janík Motorsport, je součástí kampaně Následujte kvalitu, v jejímž vizuálu přitahuje pozornost právě monopost Formule 1 v barvách týmu Scuderia AlphaTauri.

„ORLEN Benzina zve i v letošním roce všechny české fanoušky rychlých kol na mezinárodní turné s monopostem Formule 1, které oslaví úspěšné působení skupiny ORLEN v královské disciplíně motoristického sportu,“ říká Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu a sportovního marketingu skupiny ORLEN Unipetrol, do které patří i síť čerpacích stanic ORLEN Benzina, a dodává: „Letos startujeme s monopostem týmu Scuderia AlphaTauri v Praze, kde se jako platinový partner zúčastníme prestižní konference Sport Alive 2023 v sálech O2 universum i doprovodné výstavy. Věřím, že si naši zákazníci nenechají ani letos ujít jedinečnou příležitost nahlédnout za oponu vrcholového motoristického sportu!“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!