On-line

Komunikace pomáhá

Webový portál, kde lze najít nejrůznější projekty pomoci a podpory, spustila Asociace komunikačních agentur. Společným jmenovatelem všech příspěvků je, že klíčem k řešení složitých situací je komunikace. Lze zde najít projekty pro neziskové organizace, instituce i pro firemní sektor.

Od prvních okamžiků se profesionálové v oboru zapojili do pomoci. Některé projekty získaly silnou mediální podporu a pozornost, spousta jiných se odehrává mimo zraky veřejnosti. Portál by mohl inspirovat celou řadou zajímavých řešení. Sem se budou soustřeďovat všechny iniciativy firem i jednotlivců bez ohledu na rozsah, cíl, místo působení. Portál může inspirovat i po skončení koronavirové krize.

„Právě kritická období nutí hledat neobvyklá a rychlá řešení. Ta ale mohou být využitelná v normálních podmínkách. Kromě dokladu o vůli a schopnosti komunikačních odborníků pomáhat, bude hrát portál i roli inspiromatu,“ míní ředitel AKA Marek Hlavica.

V tuto chvíli je možné najít zde projekty na podporu živnostníků a řemeslníků, na dodávky respirátorů pro zdravotníky, informační portál o Covid-19 a další. Portál je otevřen komukoliv, kdo může přispět inspirativním a užitečným projektem.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!