Marketing

Koncem září se uskuteční druhý ročník Dne českého piva

Po velmi úspěšném pilotním ročníku, uspořádá i letos Český svaz pivovarů a sladoven (ČSPS) Den českého piva – celonárodní svátek všech milovníků piva. V letošním roce se aktivně zúčastní pětkrát více restauračních zařízení, než v loňském roce. Akce se opět uskuteční 27.září, v předvečer svátku sv. Václava, který je patronem českého piva.

Letošní ročník podpoří desítky pivovarů a minipivovarů, jež celkově tvoří více než 95 % tuzemského pivovarského trhu. Přestože spotřebitelé mohou Den českého piva oslavit v kterémkoliv svém oblíbeném podniku, akci navíc aktivně podpoří více než 4 000 restauračních zařízení po celé České republice, které si pro tento připraví nejrůznější speciální nabídky, jako například speciální pivní menu, pivní speciály nebo návštěvu místního sládka.

Den českého piva

Cílem Českého svazu pivovarů a sladoven je vybudovat dlouhodobou tradici oslav Dne českého piva. 27.září se tak stává celonárodním svátkem připomínajícím a oslavujícím to nejlepší z české pivovarské historie i současnosti.

Den českého piva

„Hlavním cílem Dne českého piva je přimět konzumenty k oslavě svátku českého piva v podnicích, kde se pivo čepuje. Vybraná restaurační zařízení nabídnou hostům speciální nabídky, vytvořené právě pro tuto příležitost,“ uvedl Vladimír Balach, výkonný ředitel ČSPS. „Může se jednat o speciální pivní menu, ochutnávku netradičních piv či pivní degustační menu,“ dodal Balach.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!