Marketing

Aktivita mobilních operátorů na vyhledávači Google

Výkonnostní agentura Performics v minulém měsíci sledovala prostřednictvím vlastního nástroje Benchtools aktivitu mobilních operátorů na vyhledávači Google. Nejlepší pozice na klíčová slova týkající se nových tarifů měla Telefónica.

Agentura Performics na vyhledávači Google prostřednictvím svého patentovaného nástroje Benchtools sledovala v období od 12. 4. do 12. 5. 2013 aktivity SEO (Search Engine Optimization – optimalizace pro vyhledávače) a SEM (Search Engine Marketing – placená reklama ve vyhledávačích) na klíčová slova týkající se tarifů. Ve 100 % se zobrazovaly webové stránky Telefónica (SEM i SEO), Vodafone v 78,5 % SEM a ve 100 % SEO, T-Mobile v 63,5 % SEM a v 85,1 % SEO.

Graf: Zobrazení webových stránek operátorů na klíčová slova týkající se tarifů na Google.cz (od 12. 4. do 12. 5. 2013)

„Benchtools je naše patentovaná technologie, která nám poskytuje podrobné analýzy k SEM a SEO a sleduje strategie našich klientů a jejich konkurence v několika oblastech: jaké je pokrytí v zobrazování reklam, na jakých pozicích se inzeráty zobrazují, jaké reklamy a jak dlouho využívají klientovi konkurenti a na jaká klíčová slova inzerují klientovi konkurenti,“ říká Tomáš Varga, ředitel agentury Performics v České republice.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!