Reklama

Stránky Českého Telecomu ve finále soutěže International Business Awards

Mezi finalisty International Business Awards v kategorii nejlepší firemní internetová prezentace – domovská stránka se dostal ČESKÝ TELECOM.
Kategorie, ve které ČESKÝ TELECOM soutěžil, byla jednou z nejvíce obsazených a do finále se probojovalo pouze šest firem z celého světa. International Business Awards je první celosvětový program ocenění udělovaných společnostem z celého světa. Ceny jsou firmám udělovány za výjimečné výsledky v jednotlivých oborech.

Internetová prezentace společnosti ČESKÝ TELECOM byla nominována do mezinárodní soutěže sdružením TUESDAY Business Network. Nárok na nominaci získala absolutním vítězstvím v loňském ročníku hodnocení webových stránek ekonomicky nejsilnějších českých firem WebTop100. „Blahopřejeme finalistům historicky prvního udílení cen v opravdu celosvětovém měřítku,“ řekl po vyhlášení výsledků Michael Gallagher, zakladatel a prezident Stevie Awards, organizace, která mezinárodní ceny uděluje.

„V dnešní době je obsahově kvalitní a přehledná internetová prezentace jednou z klíčových záležitostí úspěšné komunikace se zákazníky,“ uvedl Pavel Foršt, manažer elektronických médií ČESKÉHO TELECOMU.“Tento významný úspěch je jasným signálem, že jdeme správnou cestou a umíme pro zákazníky připravit kvalitní podmínky, které i v celosvětovém srovnání můžeme zařadit mezi ty nejlepší,“ doplnil Pavel Foršt.

Zvláštního ocenění se dostalo domovské stránce www.telecom.cz, která je ústředním přístupovým bodem pro všechny uživatele – domácí a firemní zákazníky, média i investory. Porota ocenila především řadu intuitivních cest k dosažení relevantních informací v co nejkratší době, které homepage stránek nabízí. Ocenění International Business Awards získalo přezdívku Stevie, která pochází z řeckého slova „korunovaný“. Ocenění budou předána vítězům v rámci galavečera, který se koná 22. března v Sheraton New York Hotel & Towers v New York City. Večeře je současně benefiční akcí ve prospěch Global Business Coalition Against HIV/AIDS a bude živě přenášena rozhlasem i přes Internet americkou stanicí BusinessTalk Radio Network.

– red –

Čtěte také