Komunikace

Distribuce vašich katalogů zákazníkům efektivněji: KatalogCentrum.cz

Plzeňská společnost CADFactory, provozující službu levny-nakup.cz, spouští svůj druhý internetový projekt, KatalogCentrum.cz.
Tento portál umožňuje firmám efektivněji distribuovat své katalogy produktů a jiné propagační materiály prostřednictvím vazby na internetové médium.

Po úspěšném startu služby levny-nakup.cz ,umožňující klientům nakupovat levněji, přichází CADFactory s dalším unikátním projektem. Je jím portál KatalogCentrum.cz. Jedná se o podrobně členěnou databázi katalogů a jiných propagačních materiálů, které si uživatelé mohou nechat zaslat klasickou poštou.

Tato kombinace klasických informačních materiálů a internetu je naprosto klíčová. Přináší další úroveň direct-marketingu, který můžeme nazvat on-demand direct-marketing, tedy direct mail na vyžádání klienta, čímž se výrazně zvyšuje účinnost a snižují vaše náklady.

Jak služba funguje?

Váš katalog nebo jiné propagační materiály jsou umístěné do odpovídající kategorie na KatalogCentrum.cz. Uživatel je jednoduše nalezne a objedná. Objednávka směřuje přímo k vám a vy se staráte o její expedici. Navíc získáte cenná data o vašich zákaznících, čímž zabíjíte „dvě mouchy jednou ranou“ – jednak se katalog dostává k vašemu potencionálnímu zákazníkovi a navíc realizujete výzkum trhu, za který byste jinak museli draze platit.

Význam služby spočívá v tom, že se katalogy dostávají jenom k těm lidem, kteří o ně mají zájem, takže dokonale oslovíte svou cílovou skupinu. Nevznikají ztráty obvyklé u direct-marketingu, kde jenom malá část vašich propagačních materiálů zasáhne správnou cílovou skupinu. Se službou KatalogCentrum.cz tak výrazně šetříte peníze, čas a hlavně získáváte nové zákazníky.

Čtěte také