On-line

Et netera se dohodla na spolupráci s Volksbank

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, vyhrála výběrové řízení vypsané společností Volksbank na poskytování e-business služeb. Prvním projektem bude redesign internetové prezentace.

Výběrového řízení bylo nastaveno na výběr ideálního kandidáta pro dlouhodobou spolupráci. Zúčastnilo se jej celkem šest firem, do druhého kola pak postoupily dvě společnosti. Z přímého měření sil nakonec vyšla vítězně Et netera. „Výběrové řízení jsme vyhráli i díky vlastnímu komplexnímu content management systému jNetPublish, který je dnes již osvědčeným a vyzkoušeným systémem s bohatými referencemi,“ řekl Pavel Novák, account manager společnosti Et netera.

Prvním projektem bude základní webová prezentace postavena na Web Content Management systému. Současný web nebyl dobře hodnocen ve srovnání s ostatními bankovními subjekty (časopis Osobní Finance 05/2004). Primárním cílem je vybudovat kvalitní internetovou prezentaci, která se v roce 2005 umístí na předních pozicích v hodnocení internetových prezentací malých bank.

„Aktuální internetová prezentace Volksbank plně neodpovídala požadavkům, které jsou na ní v dnešní době kladeny. Proto jsme se rozhodli pro celkovou aktualizaci postavenou na kvalitním content management systému, který poskytne návštěvníků našich stránek komfort, na který jsou zvyklí u ostatních bankovních subjektů a možná ještě něco navíc“ řekl Petr Žibřid, marketing specialist pro oblast Internetu společnosti Volksbank.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!