On-line

Spuštěn nový web o videokonferencích

TI Audiopro spouští novou microsite, na které je možné nalézt komplexní informace o videokonferencích – od vysvětlení co videokonference jsou, jaké jsou jejich přednosti a jak fungují, přes výčet a objasnění pojmů a technologií, až po konkrétní rady pro ty, kteří chtějí videokonference zavést ve své firmě.

Na webu připraven rádce, pomocí kterého lze zjistit, jaké řešení vyhovuje potřebám dané firmy, co je možné od takového řešení požadovat a očekávat, a to včetně orientační kalkulace nákladů.

Spuštěn nový web o videokonferencích

Využití videokonferencí přináší úsporu nákladů a času potřebného na cestování, zjednodušení a zefektivnění komunikace ve firmě, mezi pobočkami, s dodavateli i s jinými firmami. Často ale slyšíme, že pořízení zařízení pro videokonferencing je drahé, jeho využití je složité a technicky náročné, vyplatí se jen velkým a nadnárodním firmám. „Zamysleli jsme se nad aspekty, které zejména malé a střední firmy od zavedení videokonferencingu odrazují, a vytvořili microsite, kde nabízíme vysvětlení a pomoc s orientací v této oblasti,“ říká Andrej Hronec, ředitel společnosti Audiopro . „Proto jsme na adrese www.smartvideo.cz spustili jakousi kuchařku o videokonferencích, ve které chceme laicky přiblížit, jak dnes videokonference mohou fungovat, co je a není pro jejich využívání potřeba.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!